خبر
عضو جدید شورای شهر ساوه سوگند یاد کرد
عضو جدید شورای شهر ساوه سوگند یاد کرد
به گزارش نارستان، مراسم تحلیف حسین ناصری، عضو علی‌البدل شورای اسلامی شهر ساوه با حضور دکتر یوسفیان شهردار و اعضای شورای شهر در صحن شورا برگزار شد.
به دنبال استعفای محسن فیاضی از عضویت در شورای اسلامی شهر ساوه جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، حسین ناصری عضو علی‌البدل، جایگزین او شد.
در این مراسم حسین ناصری سوگندنامه عضویت در ششمین دوره شورای اسلامی شهر ساوه را قرائت کرد و پس از انجام مراسم تحلیف به‌ عنوان عضو اصلی وارد شورای ششم و جایگزین محسن فیاضی شد.
عضو جدید شورای اسلامی شهر در مراسم تحلیف خود اظهار کرد: خدا را شاکرم که فرصتی دیگر در جایگاهی جدید به بنده عنایت کرد تا با استفاده از تجربیات دوره پنجم  خدمتی صادقانه به پشتوانه رای اعتماد مردم ارائه دهم.
ناصری با اشاره به تلاش شبانه‌روزی شهردار و اعضای شورا در دوره ششم، گفت : درست است که در جلسه انتخاب شهردار حضور نداشتم اما مطمئنا رأی من موافق بود چون عملکرد دکتر یوسفیان در شهر قابل قبول است و اقداماتی مانند اجرای طرح نهضت آسفالت در شهر، رضایت مردمی را به همراه داشته است.
وی همچنین خواستار چاره اندیشی در مورد وضعیت ترافیک شهر ساوه شد و افزود: وضعیت ترافیک در برخی نقاط شهر ، شهروندان را ناراضی کرده است، لذا باید در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به  رفع این مشکل در شهر چاره‌اندیشی شود.
امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0