دوشنبه, 30 فروردين 1400
تاكید شهردار ساوه بر آماده سازی اسناد فراخوان جذب سرمایه گذار برای شهرك صنوف مزاحم

شهردار ساوه بر تسریع در روند آماده سازی اسناد فراخوان شناسایی جهت جذب سرمایه گذار برای آماده سازی شهرک صنوف مزاحم شهرداری تاکید کرد.

مهندس سید مهدی حسینی در سومین جلسه کمیته اجرایی شهرداری ساوه، بیان داشت: در شرایط فعلی که بیشتر شهرداری کشور با مشکلات جدی روبرو هستند، شهرداری ساوه با وجود قطع درآمد از محل ارزش افزوده، تورم و افزایش کم سابقه قیمت ها و مشکلات ناشی از کرونا توانسته اجرای‌ پروژه‌های عمرانی و خدماتی خود را بدون وقفه ادامه دهد و انجام این اقدامات در این شرایط کار بسیار ارزشمندی است و من قدردان زحمات شما مدیران هستم.

وی ادامه داد: بطور مثال شهروندانی که وضعیت میدان و بلوار آزادی در گذشته را به یاد دارند بیش از دیگران می‌دانند که پروژه بزرگی همچون کمربندی شمال چه کار بزرگی محسوب می‌شود و توانسته چه تأثیری در تسهیل تردد شهروندان ساوجی به ویژه ساکنین شمال شهردر پی داشته است.

مهندس حسینی با بیان اینکه تلاش کرده ایم تا فعالیت ها و اقدامات شهرداری در خور شان و جایگاه شهروندان عزیز ساوه باشد، تصریح کرد: انتظار می رود که همچنان علاوه بر ارائه خدمات روزمره، زمینه اجرایی شدن پروژه ها و اقدامات ماندگار و بزرگ را در سطح شهر فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه شهر ساوه نیازمند اجرای پروژه های اساسی و ماندگار است، گفت: احداث شهرک صنوف مزاحم شهرداری ساوه، اقدامی ماندگار و باقیات الصالحاتی برای شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره پنجم است زیرا هم اینک نبود آن علاوه بر آلایندگی های صوتی، آشفتگی بصری باعث بروز ترافیک در بسیاری از معابر اصلی سطح شهر شده است.

وی ابراز داشت: در حال حاضرآماده سازی این شهرک نیازمند حدود 85 میلیارد تومان اعتبار است که تامین این میزان اعتبار برای اجرای این پروژه در شرایط کنونی از عهده شهرداری خارج است لذا باید از ظرفیت سرمایه گذاران در این زمینه استفاده کنیم .

مهندس حسینی یادآور شد: با توجه به اینکه واگذاری زمین شهرک منوط به اجرای طرح در مدت زمان تعیین شده می باشد باید مدیران دفتر سرمایه گذاری و حوزه املاک شهرداری سریعا نسبت به آماده سازی اسناد فراخوان لازم در این زمینه اقدام نمایند تا سرمایه گذارانی که علاقمند به سرمایه گذاری و دارای ایده ، طرح و توان مالی در انجام این پروژه بزرگ هستند، بتوانند، مشارکت خود را اعلام کنند.

وی تصریح کرد: همچنان بر این باورم که برای انجام کارهای بزرگ مانند احداث شهرک صنوف مزاحم در شهر باید بزرگ فکر کنیم و اعتماد به نفس بالا داشته باشیم.

شهردار ساوه تاکید کرد که اجرای سریع پروژه‌ها نباید به معنای غفلت از کیفیت شود بلکه ضروری است که ضمن تسریع در اجرای اینگونه پروژه‌ها رعایت استانداردهای لازم با دقت و حساسیت مورد توجه قرار داشته باشد تا در دوره های بعد با تغییر مدیریت ها این پروژه حیاتی شهر به ثمر بنشیند و مردم سالها از برکات آن بهره مند شوند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0