پنج‌شنبه, 14 اسفند 1399
با حضور استاندار انجام شد؛
آغاز عملیات احداث مجموعه فرهنگی، تجاری و مسكونی محله قاسم آباد ساوه
عملیات اجرایی احداث مجموعه فرهنگی، تجاری و مسکونی محله قاسم آباد ساوه با حضور استاندار مرکزی آغاز شد.
به گزارش نارستان، عملیات اجرایی احداث مجموعه فرهنگی، تجاری و مسکونی شهرداری و شورای اسلامی شهر ساوه در محله قاسم آباد با حضور مهندس سید علی آقازاده استاندار مرکزی آغاز شد.
لازم به ذکر است که فاز نخست این مجموعه شامل پردیس سینمایی سینمایی با پیش بینی 62 میلیارد ریال اعتبار در زمینی به مساحت 4050 متر مربع احداث خواهد شد که 50 میلیارد ریال از میزان اعتبار توسط شهرداری ساوه، 7 میلیارد ریال از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان مرکزی و پنج میلیارد ریال از سوی سازمان شهرداری های کشور تامین خواهد شد.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در آیین آغاز عملیات اجرایی مجموعه فرهنگی، تجاری و مسکونی ساوه در محله قاسم آباد، بیان داشت: خرسندیم که در آستانه عید سعید فطر با پیگیری و تلاش شهردار و شورای اسلامی شهر و حمایت های فرماندار یکی از پروژه های مورد نیاز مردم ساوه (پردیس سینمایی ) وارد فاز اجرایی شد.
وی ادامه داد: با تلاش های انجام شده مجموعه مدیریت شهری ساوه در امر تملک بافت های فرسوده  در این منطقه امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی پردیس سینمایی ساوه با سه سالن نمایش هستیم و امیدواریم با اعتبار پیش بینی شده تا یک سال آینده شاهد پیشرفت فیزیکی مناسب این پروژه باشیم.
آقازاده تصریح کرد: البته تکمیل این پروژه عظیم با 62 میلیارد ریال اعتبار انجام نخواهد شد لذا تکمیل این پروژه نیازمند تخصیص اعتبارات استانی خواهد بود اما امیدواریم تا پایان سال بخش عمده ای از این پروژه با اعتبار موجود به سرانجام برسد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0