چهارشنبه, 14 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۳:۵۵:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ 
رئیس شورای اسلامی شهر ساوه عنوان کرد؛
عدم موافقت شورای اسلامی شهر ساوه با ادامه فعالیت دفاتر پیشخوان شهرداری
نارستان: رئیس شورای اسلامی شهر ساوه از عدم موافقت شورا  با ادامه روند فعالیت دفاتر پیشخوان شهرداری خبر داد.

احمد حاج امینی با بیان اینکه سال گذشته با مصوبه شورای اسلامی شهر برون سپاری بخشی از خدمات حوزه شهرسازی شهرداری به بخش خصوصی و دفاتر پیشخوان  کلید خورد، گفت: قرار شد این دفاتر یک سال بصورت آزمایشی فعالیت کنند اما با توجه به بررسی های انجام شده توسط شورا به این نتیجه رسیدیم که در ایجاد دفاتر خدمات الکترونیکی به اهداف مورد نظرمان  نرسیدیم.

حاج امینی با تاکید براینکه یکی از مهمترین اهداف تشکیل دفاتر خدمات الکترونیکی در راستای رفاه مردم بود، تصریح کرد: اما این در حالی است که فعالیت این دفاتر نتوانست رضایت مردم را جلب کند و در برخی از آنها شاهد نارضایتی مردم بودیم.

وی افزود: ایجاد این دفاتر جهت واگذاری بخشی از خدمات حوزه شهرسازی شهرداری به بخش خصوصی به منظور تحقق برخی  اهداف شامل تسریع و تسهیل در امور اجرایی و کاهش تشریفات دست و پا گیر اداری، کاهش تصدی‌گری و در پی آن کاهش بدنه پرسنلی شهرداری و تحقق شهر و دولت الکترونیک، تامین رضایت شهروندان، افزایش بهره‌وری، وحدت رویه و شفاف‌سازی و امکان نظارت و ارزیابی دقیق از فرآیندها که باعث کاهش فساد اداری می‌گردد بوده است.

وی اظهار داشت: اکنون با گذشت یک سال  از آغاز این حرکت و در پی نارضایتی مردم  شورای شهر ساوه با لایحه ادامه روند فعالیت دفاتر پیشخوان مخالفت کرده و شهرداری مکلف است اقدامات لازم را در این زمینه ارائه نماید .
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0