جمعه, 3 خرداد 1398
رو عنوان : شهردار ساوه:
عنوان : تاب‌آوری شهرداری ساوه در شرایط دشوار مالی مرهون همكاری شهروندان است
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ 
ساعت : ۱۰:۴۶:۵۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار ساوه در نشست استاندار مرکزی با اعضای شورای اسلامی شهر ساوه با بیان اینکه جبران کاهش ۵۰ درصدی بودجه در سال 96 ناشی از اجرای قانون تجمیع مالیات بر ارزش افزوده در برنامه ششم کاری بسیار سخت بود، گفت: پس از گذر از سال 96 در سال جاری نیز با مشکلات اقتصادی کشور مواجه شدیم که تاثیر زیادی بر درآمدهای شهرداری داشت.

به گزارش نارستان، مهندس سید مهدی حسینی ادامه داد: اگر در این شرایط دشوار خدمت صادقانه چاشنی کار مدیران و مسئولان ساوه نبود قطعاً شهرداری نمی توانست از این بحران عبور کند لذا از تلاش های شورای اسلامی شهر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار، استانداری، کارکنان و کارگران زحمتکش شهرداری و ... تشکر می کنم زیرا حمایت آنها موجب تا علاوه بر مدیریت وضعیت بحرانی، اجرای پروژه های بزرگی مانند کمربندی های شهر، احداث صنوف مزاحم، خرید ۱۱ دستگاه اتوبوس و از همه مهمتر اجرای طرح ستاد بازآفرینی در ساوه آغاز شود.

حسینی تصریح کرد: طرح بازآفرینی از دستاوردهای مهم دولت است که نگاه ویژه مسئولان استانی در اجرای این طرح در ساوه قابل تقدیر است زیرا اجرای قوی آن در این شهر موجب شد تا 12 منطقه از ۲۸ سکونت گاه غیررسمی در این شهر که فاقد امکانات اولیه بودند امروز با برخورداری از خدمات، شاهد رضایت و شادابی مردم در این مناطق بعد از گذشت حدود ۳۰ سال باشیم.

وی با بیان اینکه برای ادامه این مسیر خدمت نیازمند مشارکت و همکاری شهروندان، حمایت مسئولان و اعتبارات استانی هستیم، افزود: تاب آوری شهرداری ساوه در شرایط سخت مالی مدیون همکاری مردم بود زیرا حمایت آنها در شرایط بد اقتصادی و بحران مالی موجب شدند تا شهرداری سخت ترین روزهای بحران مالی را پشت سر بگذارد.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0