جمعه, 3 خرداد 1398
عنوان : همكاری اعضای كمیته خدمات سفر شهرستان با شهرداری ساوه برای استقبال از نوروز
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ 
ساعت : ۱۰:۴۳:۳۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه کمیته خدمات سفر و هماهنگی امور شهرداری و دهیاری‌های شهرستان ساوه به ریاست معاون خدمات شهری شهرداری و با حضور معاون برنامه ریزی شهردار ساوه، شهرداران آوه و غرق آباد در دفتر حوزه معاونت خدمات شهری برگزار شد.

به گزارش نارستان، محسن مددی معاون خدمات شهری شهرداری ساوه در این جلسه گفت: کمیته هماهنگی امور شهرداری‌ها و دهیاری‌های ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان به منظور هماهنگی و نظارت بر حسن اجرای وظایف محوله به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در نوروز تشکیل شده است و در این شهرستان شهرداری ساوه ریاست این کمیته را بر عهده دارد.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده این کمیته در شهر ساوه  بر نحوه اجرای وظایف شهرداری‌های شهرستان در ایام  نوروز تاکید کرد و یادآور شد:  شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در امر خدمات‌رسانی به مسافران بخش عمده خدمات را بر عهده دارند که باید آن را به انجام برسانند.

وی تصریح کرد:  رسیدگی به وضعیت تابلوهای معرفی مسیر، خیابان‌ها، اماکن و مراکز عمومی مهم شهرها و روستاها، پاکسازی حریم جاده‌ها به ویژه ورودی‌های شهرستان‌، تامین روشنایی ها، آماده سازی نمازخانه، استراحتگاه ها و ...  برای ایام نوروز از جمله وظایف این کمیته به شمار می‌رود.

مددی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم هماهنگی و همدلی بین شهرداری‌های شهرستان به منظور خدمات‌رسانی بهتر به مسافران طی ایام نوروز از مجموعه مدیران شهری شهرستان خواست تا در این راستا گام بردارند تا با رفع برخی کاستی ها  زمینه  برای پذیرایی مطلوب تر از مسافران در ایام نوروز آماده شود.

در ادامه این جلسه شهرداران آوه و غرق آباد ضمن ارائه گزارش عملکرد از اقدامات انجام شده در این شهرها، جهت همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر با شهرداری ساوه اعلام آمادگی کردند.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0