جمعه, 3 خرداد 1398
رو عنوان : استاندار مرکزی:
عنوان : مهندسی مطلوبی بر مدیریت شهری ساوه حاكم است
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ 
ساعت : ۸:۵۰:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

استاندار مرکزی گفت: به اعضای شورای اسلامی شهر ساوه و مردم این شهر برای انتخاب این شهردار خوب، با داریت و توانمند تبریک می گویم، چرا که مهندسی مطلوبی بر مدیریت شهری ساوه حاکم است.

به گزارش نارستان، سید علی آقازاده در نشست با شهردار، اعضای شورای شهر  و جمعی از مدیران شهری ساوه ادامه داد: با توجه به اینکه امروز مشقت های زیادی جهت کسب درآمد در شهرداری ها کشور وجود دارد خوشبختانه شاهد هستیم که شهرداری ساوه در تحقق بودجه  توانسته عملکرد موفقی را  در شریط  حساس سال 97 با وجود شرایط مالی و نقدینگی سخت کشور داشته باشد و  بودجه خود را محقق کند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: این مهم بیانگر این است که مدیریت شهری در مهندسی بودجه توانمند عمل کرده و شورای اسلامی شهر و شهردار ساوه با توجه به واقعیت و شرایط اقتصادی کشور بودجه شهرداری را پیش بینی و در تحقق آن موفق عمل نموده است لذا در واقع یک مهندسی خوب در مدیریت شهری ساوه وجود دارد.

وی اظهار داشت: به دلیل این عملکرد خوب و قابل دفاع در مدیریت شهری ساوه می طلبد که ما و مجموعه استانداری از شهرداری این شهر حمایت لازم را به عمل آورده و علیرغم شرایط  اقتصادی و بودجه کم سعی می کنیم تا از مدیریت شهری ساوه حمایت های ویژه انجام دهیم.

وی گفت: امروز شاهد افتتاح پروژه های بزرگ و ارزشمندی از سوی شهرداری ساوه هستیم و کارهای زیرساختی مهمی در جهت توسعه این شهر در حال انجام است که در اغلب آنها  مردم بهره مندان اصلی می باشند و شهروندان برای نخستین بار شاهد بهره برداری از آنها هستند و این به مدد تدبیر شورای اسلامی شهر، شهردار و تلاش همه کارکنان، کارگران، مهندسان و همه دستگاه های شهرستان است.

آقازاده با بیان اینکه  امیدواریم این روند مدیریت شهری ساوه تا پایان دوره پنجم تداوم یابد، ابراز داشت: شروع پروژه های بزرگ در شرایط فعلی اقتصاد کشور جسارت خاصی را می طلبد  شهرداری ساوه در این وضعیت این جسارت را به خرج داده است لذا نیازمند همکاری و کمک مردم و سایر دستگاه ها می باشد و همه باید تلاش کنیم تا شهر ساوه را به جایگاه واقعی آن برسانیم و مردم آن در آرامش باشند.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0