جمعه, 27 مهر 1397
عنوان : حضور مهندس حسینی در جمع تیم فوتسال شهرداری
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ 
ساعت : ۸:۳۸:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حضور مهندس حسینی در جمع تیم فوتسال شهرداری

به گزارش نارستان، مهندس سید مهدی حسینی شهردار ساوه با حضور در تمرین تیم  فوتسال شهرداری، دقایقی را با کادر فنی و بازیکنان به گفت وگو پرداخت .

وی در این دیدار خطاب به بازیکنان وکادرفنی گفت: فوتسال در ساوه ورزشی ریشه دار و پرهوادار محسوب می شود و تیم فوتسال شهرداری ساوه یکی از پر افتخار ترین تیم های تاریخ فوتسال استان به حساب می‌آید که این افتخار با تلاش بازیکنان و مربیان در گذشته  به‌ دست‌ آمده و زحمات فراوانی در این خصوص کشیده شده‌ است .

مهندس حسینی ادامه داد: به دلیل وجود موانع و مشکلاتی این تیم پرافتخار در این فصل از ليگ برتر فوتسال كنار كشيده بود اما در لحظات پایانی با تلاش ها و پیگیری های انجام شده به لیگ بازگشت لذا امروز باید با انسجام و تلاشی مضاعف  از نام و حیثیت فوتسال ساوه در کشور دفاع کنیم .

وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر علیرغم وجود  مشکلات مالی با اقتدار در کنار تیم فوتسال ایستاده و از آن حمایت می کند و امیدواریم با وجود مربی خوبی مانند آقای خبیری و کادر فنی مجرب بتوانیم نتایج خوب و پرافتخاری را در این فصل کسب کنیم .بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0