جمعه, 27 مهر 1397
رو عنوان : مهندس حسینی شهردار ساوه:
عنوان : امیدواریم تیم فوتسال شهرداری با تلاش خود پاسخ اعتماد هواداران را بدهد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ 
ساعت : ۹:۴۱:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس حسینی:

امیدواریم تیم فوتسال شهرداری با تلاش خود پاسخ اعتماد هواداران را بدهد

مهندس سید "مهدی حسینی" شهردار ساوه در گفت و گو با نارستان گفت: با توجه به بخشنامه صادر شده از سوی وزارت کشور در سنوات گذشته  تیم داری حرفه ای برای شهرداری ها ممنوعیت شد که به تبع آن سازمان بازرسی نیز تاکید به حذف تیم داری حرفه ای توسط شهرداری ها اعلام نمود .

وی ادامه داد: بر اساس این مصوبه شهرداری ساوه نیز مانند خیلی از شهرداری ها می بایست نسبت به تعلیق فعالیت های حرفه ای تیم فوتسال اقدام می کرد که با توجه به پیگیری ها و مکاتبات چند ماه اخیر شهرداری و شورای اسلامی شهر با مقامات شهرستان و استان در نهایت مقرر شد تا تیم  فوتسال شهرداری به نام شهرداری در اختیار هیات فوتبال شهرستان و یا بخش خصوصی قرار گیرد و شهرداری نیز از ردیف کمک های بودجه مصوب، سالیانه مبلغی را به تیم در قالب کمک و مساعدت پرداخت نماید .

مهندس حسینی اظهار داشت: جهت تحقق این امرجلسات متعددی با هیات فوتبال شهرستان و سایر افراد حقیقی و حقوقی در صحن شورای اسلامی شهر برگزار شد و به جهت هزینه های نسبتا بالای تیم همه موارد منوط به تامین تمامی هزینه ها توسط شهرداری شد و هیات فوتبال به جهت عدم توانایی مالی در تامین هزینه های تیم، پیشنهاد واگذاری تیم از طرف شهرداری به آن هیات را نپذیرفت .

وی تصریح کرد: در نهایت با توجه به عدم استقبال بخش خصوصی جهت تحویل این تیم ارزشمند و پرسابقه شهرداری، وارد مرحله حذف از لیگ برتر و انحلال تیم  شده بود که در روز پایانی به لطف خداوند متعال و دعای خیر جوانان این شهر و با عنایت به تلاش های استاندار محترم مرکزی، بخش نامه وزارت کشور توسط وزیر لغو شد .

شهردار ساوه یادآور شد: با لغو این بخشنامه خوشبختانه تیم داری حرفه ای برای شهرداری ها در سراسر کشور با رعایت قوانین و مقررات و انضباط مالی بلامانع اعلام گردید که شهرداری به محض اطلاع از این موضوع در ساعات پایانی جهت جلوگیری از حذف تیم از لیگ برتر اقدام به ثبت نام و معرفی تیم به سازمان لیگ برتر کشور کرد .

وی گفت: پیرو آن نیز مسئولان تیم با رایزنی های صورت گرفته نسبت معرفی بازیکنان، مربی و اعضای تیم در سایت سازمان لیگ برتر اقدام نمودند که بر این اساس تیم فوتسال شهرداری ساوه در جمع 13 تیم کشور در لیگ برتر باقی ماند .

مهندس حسینی افزود: امیدواریم به یاری خداوند متعال و حمایت موثرشهروندان عزیز و مسئولان گرانقدر به پاس ارج نهادن به خواسته جوانان پرشور شهرستان در ادامه مسابقات پیروز و سربلند باشیم و  تیم فوتسال شهرداری با تلاش خود پاسخ اعتماد هواداران و جوانان ساوجی را بدهد .بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0