جمعه, 30 شهريور 1397
عنوان : شهردار ساوه خواستار تعامل بیشتردستگاههای خدمات رسان جهت برطرف نمودن مشكلات شهر شد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ 
ساعت : ۱۲:۳۴:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهردار ساوه خواستار تعامل بیشتردستگاههای خدمات رسان جهت برطرف نمودن مشکلات شهر شد

 

به گزارش نارستان، جلسه شورای حفاری شهر ساوه با هدف بررسی مسائل و مشکلات دستگاهها و شرکت های خدمات رسان در سطح شهر با حضور مدیران دستگاههای ذیربط در محل شهرداری برگزار شد .

مهندس سید "مهدی حسینی" شهردار ساوه در این جلسه بر ضرورت تعامل بیشتر دستگاه های خدمات رسان و اجرایی شهرستان در راستای بر طرف نمودن معضلات و مشکلات موجود در سطح شهر و ارایه خدمات بهینه به مردم و شهروندان تاکید کرد .

وی با بیان اینکه ارائه هر چه بیشتر و مطلوب‌تر خدمات در سطح شهر نیازمند تعامل سازنده و هر چه بیشتر بین دستگاه‌های خدماتی است، گفت: با توجه به شرایط دشوار اقتصادی کشور باید در اجرای پروژه ها حفظ بیت المال مورد اهتمام جدی همه مسئولان قرار گیرد چون همه دستگاههای خدمات رسانی یکی هستند و آسیب در هر بخش موجب هدر رفت ثروت ملی خواهد شد .

وی ادامه داد: همچنین اگر تعامل و برنامه ریزی هماهنگ و مناسب بین دستگاههای خدمات رسان برای انجام کارها در شهر وجود نداشته باشد، مردم دچار زحمت شده و گاها کارها نیز متوقف خواهند شد .

حسینی اظهار داشت: با توجه به وضعیت نامناسب مالی شهرداری لازم است دیگر دستگاه‌های خدمات رسان شهر مانند آب، برق، مخابرات و گاز که تعدد انشعاب بسیار بالایی را در شهر دارند با شهرداری همکاری لازم را داشته باشند و با اتمام به ‌موقع و در اسرع وقت پروژه‌های خود دستان ما را برای خدمت در سطح شهر باز بگذارند .

وی افزود: البته این موارد را درگذشته نیز به دیگر دستگاه‌های خدمات رسان اعلام کرده‌ایم و امید است این تعاملات به سمت و سویی برود که دیگر شاهد این نباشیم که بعد از پایان پروژه‌ها و تکمیل معابر دوباره شاهد حفاری در آن باشیم چراکه انجام این مهم موجب هدر رفت بیت‌المال شده و نارضایتی مردم را در پی دارد .بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر

پورتال شهرداری ساوه

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0